Hotel z parkingiem- hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest cudownie zlokalizowany, jeśli pragniesz dojść z niego do najładniejszych zabytków w mieście Kraka w szybko. Niedaleko znajduje się Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Nieco dłużej zajmie dojście do Kazimierza, ale da się tam dostać na piechotę tylko . Ta dzielnica to jedno z lepszych miejsc na całonocną zabawę. Z zewnątrz Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budynki z mało chlubnej epoki socjalizmu, jednak w środku został nowocześnie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Jaki hotel w Krakowie wybrać?Hotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje a także ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej jakości, oferują telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach można znaleźć także kawę i herbatę, oraz czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel posiada windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, by było możliwe w nich łatwo poruszać się wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym miejscu miasta, można znaleźć także zabawę i smaczne jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno a także filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, by można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i spory wybór alkoholi świata. W okresie letnim może się tu pomieścić znacznie więcej osób, gdyż dostępny jest wtedy nasz ogródek. Często spotykają się tutaj również mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne położenie tego miejsca, jak i całościowa obsługa, zapewniana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz